Realizacje

Nasze realizacje w ramach grupy Inwestycje Komercyjne & Sajmon:

W trakcie realizacji:

Centrum Usługowe
Wałbrzych, Wrocławska

~2021

Opis w opracowaniu

Obiekt Handlowo-Usługowy,
Wałbrzych, 11 Listopada

2021

Opis w opracowaniu

Obiekt Handlowo-Usługowy,
Smolec

2021

Opis w opracowaniu

Zrealizowane:

Obiekt Handlowo-Usługowy,
Kąty Wrocławskie

2017

Opis w opracowaniu

Krzycka Office,
Wrocław, Krzyki

2015

Inwestycja, która zdobyła wyróżnienie w konkursie ‘Piękny Wrocław’ za realizacje w 2015 roku. Charakterystyczny obiekt o podstawie trójkąta wyniesionego na 5 słupach. Budynek usługowo-biurowy o powierzchni użytkowej 1300m2 i wysokości 21 metrów. Obecnie siedziba spółki Neurosoft Sp. z o.o. Głośna realizacja z publikacjami m. in. w Gazecie Wyborczej. Odważna i wyjątkowa architektura zaprojektowana przez biuro projektowe Dziewoński Łukaszewicz ARCHITEKCI s. c.

Obiekt Handlowo-Usługowy,
Wałbrzych, ul. Mickiewicza

2014

Obiekt powstały w zabytkowej dzielnicy Wałbrzycha – Stare Miasto. Jest to modernizacją z rozbudową istniejącego wcześniej obiektu magazynowego. Powstały w ścisłej zabudowie i bliskości dużych wielorodzinnych obiektów mieszkalnych posiada X metrów kwadratowych i składa się na niego supermarket Polo Market.

Zespół Mieszkaniowy,
Wrocław, Maślice

2013

Realizacja części osiedla mieszkaniowego w otoczeniu parku. Zawiera się w niej zespół 8 budynków mieszkalnych dwulokalowych wraz z infrastrukturą. Mieszkania parterowe zawierają niewielkie ogródki, a lokale zlokalizowane wyżej posiadają duży rozległy taras z widokiem na park.

Obiekt Handlowo-Usługowy,
Wałbrzych, ul. Piłsudskiego

2012

Obiekt zrealizowany w dzielnicy Nowe Miasto, która jest jedną z najbardziej zaludnionych dzielnic Wałbrzycha. Na zespół handlowo-usługowy o powierzchni około 1000 metrów kwadratowych składa się Apteka Prima oraz supermarket Polo Market.

Centrum Handlowo-Usługowe,
Świebodzice

2010

Inwestycja powstała w centrum miasta, na terenie starych zakładów lnianych Silena. Obiekt posiada 1460m2 powierzchni, na której znajdują się: drogeria Rossman, Apteka Prima oraz market spożywczy Polo Market.